Kenguru Pro

Spoločnosť KENGURU PRO vyrába a inštaluje moderné športové komplexy pre street workout, kalisteniku a parkour. Vonkajšie športoviská pre workout sú navrhnuté tak, aby spĺňali medzinárodné zvyklosti a odporúčania profesionálnych športovcov. Našou hlavnou prioritou je kvalita, použiteľnosť a dizajn. Spoločnosť KENGURU PRO tiež popularizuje pouličné športy a propaguje zdravý životný štýl, priťahuje mladých ľudí k pouličným športom. Autorizovaní predajcovia spoločnosti sú prítomní vo Veľkej Británii, Fínsku, Grécku, Izraeli, Španielsku, Francúzsku, Švajčiarsku, Nemecku, Nórsku, Portugalsku, Dánsku, Belgicko, Kazachstan, pobaltské štáty, Spojené Arabské Emiráty.. Pozrite si zoznam zástupcov

6400 projektov po celom svete

Kenguru Pro je svetový líder vo výrobe vybavenia na street workout a kalisteniku. Od založenia spoločnosti pred 11 rokmi sme realizovali viac ako 6400 projektov po celom svete, v rôznych klimatických pásmach.

Dôkladne otestované

Naše street workoutové vybavenie bolo testované na polárnom kruhu, vysoko v horách, na Ďalekom východe Ruska, na Sibíri, v karibskej oblasti (Guadeloupe), v oblasti Perzského zálivu, na horúcich pobrežiach Španielska a v morská hmla Francúzska. Naše vybavenie na street workout a kalisteniku navyše prešlo skúškou sily státisícov športovcov, ktorí na niektorých workoutových ihriskách trénujú takmer nepretržite.

Vyrábame zariadenia, ktoré odolávajú všetkým poveternostným vplyvom

Aby zariadenie nehrdzavelo, nepokazilo sa a vyzeralo vždy ako nové, používame modernú výrobnú technológiu. Zariadenie vyrábame v troch etapách:

  • Pripravíme ju na náter a ochranu. Potrubie ošetrite jemným kovovým brokom pod vysokým tlakom: odstráňte nečistoty a nerovnosti. Tým sa zabezpečí, že farba a ostatné materiály na ňom budú pevne držať.
  • Chráňte pred hrdzou. V špeciálnej komore nanesieme na potrubie základný náter s obsahom zinku. Tým sa zabráni hrdzaveniu zariadenia aj vo vlhkom podnebí.
  • Nanášame odolnú farbu. Používame práškovú farbu, ktorá sa po nanesení vypečie v špeciálnej peci. Tým sa zabráni odlupovaniu povlaku v dôsledku kolísania teploty.
Rúry po opieskovaní
Diely po nátere základným náterom na báze zinku
Rúry po aplikácii farby

Na niektorých miestach používame metódu žiarového zinkovania. Palice ponoríme do zinkového kúpeľa zohriateho na 450 °C. Takto sú pokryté tenkým filmom zinku a nehrdzavejú, aj keď sú na brehu mora. Pri výrobe myslíme aj na tie najmenšie detaily. Napríklad naše hliníkové príchytky, ktoré držia rúry pohromade, majú vo vnútri plastové vložky. Je to preto, aby sa zabránilo poškriabaniu rúr počas inštalácie.

Vďaka modernej technike naše vybavenie nehrdzavie, aj keď bude stáť na pláži, a farba sa nebude olupovať, aj keď sa bude zariadenie používať nepretržite. To je dôvod, prečo sa naše zariadenia nezničia mnoho rokov a záruka na ne je až 25 rokov.

Pozrite sa na drsné klimatické podmienky na niektorých miestach zariadení KENGURU PRO:

V Austrálii sme nainštalovali park ošetrený  zinkom. Zariadenie je neustále skúšané morom. Park má vyše 2 roky, ale po hrdzi nie je ani stopa.

V Arabských Emirátoch je veľmi vysoká teplota a farba môže v takýchto podmienkach začať praskať. Naše zariadenia sú tam inštalované od roku 2016 a ani toto drsné podnebie ich neovplyvňuje.

Na polárnom kruhu sme postavili veľa ihrísk. Arktické mrazy neovplyvnili kvalitu laku.

Všetky zariadenia vyrábame sami, bez sprostredkovateľov, takže môžeme kontrolovať celý proces. Tovar dostanete bez vád a omeškania dodania.

Dbáme na to, aby zariadenie spĺňalo európske bezpečnostné normy

Všetky naše zariadenia sú certifikované TUV. Odborníci TUV prísne zabezpečujú bezpečnosť zariadenia. Napríklad, ak je vzdialenosť medzi tyčami len o centimeter väčšia ako bezpečnostné normy – certifikát nebude vydaný.

Vytvárame moderný dizajn, ktorý vyzerá dobre v interiéri aj v exteriéri

Vďaka modernému vzhľadu a dizajnu premení vybavenie KENGURU PRO akékoľvek miesto na oveľa krajšie miesto. Môžete si vybrať farbu stĺpov a svoriek, aby zariadenie vyniklo od zvyšku infraštruktúry.

V rade ZINC sa pozinkované stĺpy dokonale hodia k čiernym priečkam

Svorky sú zvyčajne natreté tyrkysovou farbou. Môžete si vybrať, či ich natriete červenou, žltou alebo modrou farbou.

Vybavenie bez jasných akcentov vyniká dobre aj v telocvičniach. Vyzerá prísne a štýlovo.

Tenisové stoly sú určené na vonkajšie použitie. Majú nezvyčajný vzhľad a sú odolné voči akýmkoľvek poveternostným vplyvom.

Svietidlá a hojdačky premenia vzhľad súkromného dvora a urobia ho útulnejším. Vyrobené z pevného I-nosníka a tepelne odolné drevo.

Pomocou našich distribútorov vám pomôžeme vybrať potrebné vybavenie, vyrobiť ho sami, dodať a nainštalovať miesto. V dôsledku toho získate dokonalý športový komplex bez akýchkoľvek starostí.

Zariadenie pre akúkoľvek špecifickú potrebu

V roku 2016 sme rozšírili sortiment športových potrieb: street workoutové ihriská pre telesne postihnutých, street workoutové vybavenie do posilňovní, hrazdy na doma a do kancelárie.

Osvedčená kvalita a odporúčania od uznávaných autorít

KENGURU PRO je oficiálnym poskytovateľom vybavenia pre Majstrovstvá sveta v Street Workout a Svetové poháre v Street Workout organizované Svetovou federáciou Street Workout a Calisthenics.

Všetky naše športové potreby získali európsku certifikáciu kvality TÜV a sú odporúčané Svetovou federáciou pre street workout a kalisteniku.

Ako si objednať vybavenie alebo postaviť kalistenický park

Poskytujeme vám komplexné informácie (telefonicky alebo e-mailom) o cene našich produktov, ich vlastnostiach a možných riešeniach úlohy. Pomôžeme vám vytvoriť jedinečné priestory a potrebujeme, aby ste určili veľkosť a funkčnosť. vám kompletný technický popis zariadenia areálu. Ak budete súhlasiť, zašleme vám faktúru a podpíšeme zmluvu. Odoslanie zariadenia po prijatí prostriedkov na náš účet bude uskutočnené v dohodnutej dodacej lehote v závislosti od konečného projektu. Ste kúsok od nového parku.

Viac PRO na spoluprácu s nami

calisthenic equipment
calisthenics equipment
workout equipment
workout kids
calisthenics equipment
Scroll to Top