Outdoorové vybavenie

Dodávame do celého sveta.
Pre dodacie podmienky nás prosím kontaktujte

Najobľúbenejšie medzi športovcami

Vybavenie Kenguru Pro má kvalitu potvrdenú európskym certifikátom kvality TUV a odporúčaniami WSWCF (International Workout Federation). Na výrobe športových parkov Kenguru Pro sa podieľajú športovci a olympijskí tréneri. Preto sú naše cvičebné ihriská vhodné pre profesionálnych športovcov aj amatérov a umožňujú efektívne a správne trénovať. Vďaka patentovaným upínacím spojom vydržia zaťaženie 10-krát väčšie ako štandardné komplexy.

Na našich kalistenických workoutových ihriskách sa každoročne konajú majstrovstvá sveta a etapy Svetového pohára v Street Workout. V zimnom období naše vonkajšie tréningové parky dokonale znášajú chlad, vlhkosť a neboja sa korózie. Kovové povrchy vďaka špeciálnej úprave nie sú pokryté ľadom a ruky sa nešmýkajú. Okrem toho nedelíme projekty na veľké a malé, viac či menej dôležité: pracujeme rovnako pre každého, či už je to outdoor workout park v Španielsku, obrovský komplex v Paríži alebo niekoľko horizontálnych barov na dvore akéhokoľvek súkromného domu, chaty, posilňovňa alebo dokonca kancelária.

Vybavenie pre každého

Čo je to outdoor / street workout?

Outdoor / street workout je tréningový komplex s váhou vlastného tela, ktorý sa vykonáva vonku pomocou špeciálneho outdoorového / street workoutového vybavenia. Intenzita a rozmanitosť dostupných cvičení umožňuje vytvorenie a udržanie silného tela a skvelej fyzickej formy.

Ako vybrať vhodné vybavenie

Najdôležitejšie je správne vybrať z celého sortimentu vybavenie, ktoré najlepšie vyhovuje vašim úlohám. Ak máte nejaké pochybnosti, naši manažéri vám pomôžu vybrať tie správne položky na dokončenie vášho športoviska. Cena závisí od konfigurácie.

Po schválení projektu fakturujeme a uzatvoríme zmluvu. Do 3 pracovných dní po zúčtovaní platby odošleme zariadenie a poskytneme vám inštalačné manuály. Pre diskusiu o Vašom budúcom projekte nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo nám napíšte email.

Naše produkty môžu byť tiež uvedené ako:

vybavenie na kalisteniku / vybavenie na street workout / vybavenie na parkour / vybavenie na vonkajšie parkour / vybavenie na cvičenie vonku / vybavenie na kalisteniku / vybavenie do parku na street workout / vybavenie do parku na vonkajšie cvičenie / vybavenie na cvičenie s vlastnou váhou na dvore / vybavenie na cvičenie na dvore / vybavenie na cvičenie vonku / vybavenie na cvičenie s vlastnou váhou

calisthenic equipment
calisthenics equipment
workout equipment
workout kids
calisthenics equipment
Scroll to Top