KENGURU PRO REALIZUJE PROJEKT ZADANÝ SPOLOČNOSŤOU „NORD DESANT“

Veľkú plochu športového parku zapĺňajú dve prekážkové dráhy s cvičebným vybavením a samostatné, voľne stojace cvičebné ihriská. V každom kúte cvičebného areálu nájdete svoj vlastný tréningový prístroj, ktorý vyhovuje vašim potrebám.

Paralelne symetrické workoutové prekážkové dráhy umožňujú realizovať rôzne tímové súťaže, ktoré výrazne posilňujú ducha a rozvíjajú tímové schopnosti. Pri prechode prekážkovou dráhou športovec trénuje také vlastnosti ako rýchlosť, obratnosť, sila a vytrvalosť.

Kvalitné cvičebné vybavenie KENGURU PRO zaručuje bezpečnosť a pohodlné používanie. Cvičebná plocha pozostáva z takých prvkov, ako sú viacúrovňové hrazdy, švédske steny, dve tréningové laná, dvojité zakrivené bradlá, Monkey bary a dvojité hrazdy pre viacúrovňové kliky.

Spoločnosť KENGURU PRO oceňuje, že „Nord Desant“ myslí aj na budúce generácie a nielen – na nových tréningových plochách budú môcť cvičiť ľudia akéhokoľvek veku.

Equipment / / KENGURU PRO REALIZUJE PROJEKT ZADANÝ SPOLOČNOSŤOU „NORD DESANT“

KENGURU PRO REALIZUJE PROJEKT ZADANÝ SPOLOČNOSŤOU „NORD DESANT“

Veľkú plochu športového parku zapĺňajú dve prekážkové dráhy s cvičebným vybavením a samostatné, voľne stojace cvičebné ihriská. V každom kúte cvičebného areálu nájdete svoj vlastný tréningový prístroj, ktorý vyhovuje vašim potrebám. Paralelne symetrické workoutové prekážkové dráhy umožňujú realizovať rôzne tímové súťaže, ktoré výrazne posilňujú ducha a rozvíjajú tímové schopnosti. Pri prechode prekážkovou dráhou športovec trénuje …

KENGURU PRO REALIZUJE PROJEKT ZADANÝ SPOLOČNOSŤOU „NORD DESANT“ Read More »

  You might also like

  calisthenic equipment
  calisthenics equipment
  workout equipment
  workout kids
  calisthenics equipment
  Scroll to Top