KenguruPro kalistenické vybavenie vo Francúzsku

Aj Francúzko teraz može robiť street workout, pretože v malom mestečku Albertville sme vybudovali výrobcu kalistenického vybavenia.

Ako iste viete, Albertville je mesto, kde sa v roku 1992 konali zimné olympijské hry. Mesto sa stalo veľmi populárnym, pretože sa ho zúčastnilo veľa známych športovcov a len hostí z celého sveta. Potom ľudia chceli začať športovať, no nie každý má takú možnosť a miesto, kde môže športovať! Rozhodli sme sa vybudovať Kenguru Pro park. To je dôvod, prečo sa toľko ľudí teší, že tu v Albertville vidí park.

Tento park Kenguru.Pro je vhodný pre toto miesto a klímu. Vyzerá moderne, odolne, multifunkčne, nie obyčajne, charizmaticky, proste krásne kalistenické vybavenie. Všetci športovci sa budú pripravovať na národné, svetové a olympijské súťaže. Nezáleží na tom, aký šport robíte, futbal, hokej, basketbal alebo len fitness, park je pre každý šport! Toľko silných športovcov žije v Albertville a sú pripravení na prípravu na súťaž.

Možno v budúcnosti budú opäť olympijské hry v Alberville a bude aj kategória street workout a športovci predstavia Francúzsko.

Takúto posilňovňu nemajú, ale teraz majú vonkajšiu posilňovňu, kde môžu robiť street workout v našom zariadení. Výrobca zariadení Calisthenics vás urobí zdravými, silnými a šťastnými.Ľudia môžu napríklad cvičiť na ulici bez akéhokoľvek vekového obmedzenia! Je to bezpečné, máme rôzne výšky.

Deti alebo starí ľudia môžu robiť len hojdačky alebo ľahké cvičenia. Športovci môžu cvičiť celé sady street workoutu na kalistenických tyčiach, dip-baroch a iných moderných a nie obyčajných a užitočných veciach. Street workout park dokáže rozvinúť svalové skupiny celého ľudského tela. Náš povrch je veľmi odolný a klimaticky stabilný. Farba povrchu Kenguru.Pro podčiarkuje atmosféru takéhoto miesta. Svetlomodrá farba je farbou neba, ale ako viete pre všetkých ľudí, obloha nie je limitom!

Povrch nie je len na chôdzu, ale aj na cvičenie. Je dostatočne mäkký a zároveň elastický. Tento druh materiálu sme použili nielen kvôli dizajnu, ale aj kvôli bezpečnosti! Toľko ľudí si obľúbilo tento moderný, bezpečný a originálny Kenguru.Pro. Robia len základné cviky: príťahy, kliky, dipy a iné veci a vďaka týmto cvikom sú fit! Kenguru.Pro urobí tak zdravých, silných a šťastných ľudí na celom svete!

Kenguru.Pro park je pre každého, je bezpečný, je moderný, je originálny!

Equipment / / KenguruPro kalistenické vybavenie vo Francúzsku

KenguruPro kalistenické vybavenie vo Francúzsku

Aj Francúzko teraz može robiť street workout, pretože v malom mestečku Albertville sme vybudovali výrobcu kalistenického vybavenia. Ako iste viete, Albertville je mesto, kde sa v roku 1992 konali zimné olympijské hry. Mesto sa stalo veľmi populárnym, pretože sa ho zúčastnilo veľa známych športovcov a len hostí z celého sveta. Potom ľudia chceli začať športovať, …

KenguruPro kalistenické vybavenie vo Francúzsku Read More »

  You might also like

  calisthenic equipment
  calisthenics equipment
  workout equipment
  workout kids
  calisthenics equipment
  Scroll to Top