FF-06/1

Equipment / / FF-06/1

FF-06/1

Panna Football

5 dôvodov, prečo si vybrať Kenguru PRO Panna Football:

1. Profesionálny rozvoj a dizajn. Spoločnosť KENGURU PRO sa špecializuje na výrobu pouličných športových potrieb. Rozsiahle skúsenosti, priateľský tím oddaných profesionálov a výkonná výrobná infraštruktúra, to sú tri faktory, ktoré nám pomohli stať sa globálnymi lídrami v tomto odvetví.
2. Pokročilá technológia zaručuje odolnosť. Kovové časti futbalových herných plôch Panna – alebo klietok – nie sú ovplyvnené koróziou a zrážkami vďaka našej špičkovej technológii spracovania. Garantujeme, že výstroj vydrží 10 rokov, no ako dlho potom závisí od vašej vášne pre futbal a klimatických podmienok.
3. Jednoduchá inštalácia na akomkoľvek mieste. Pred inštaláciou nemusíte špeciálne pripravovať miesto. Vyvinuli sme unikátne konštrukčné spojovacie jednotky vo forme príchytiek, vďaka ktorým je možná inštalácia Panna Footbal komplexu aj na nerovnom povrchu.
4. Certifikát kvality TÜV. Toto oficiálne potvrdzuje, že naše produkty spĺňajú medzinárodné požiadavky na maximálnu bezpečnosť ľudí alebo zvierat.
5. Univerzálne diely. Ostatné športové potreby v našej ponuke potrebujú rúry a tvarovky rovnaké ako pri montáži Panna Football. Chcete si na svojom dvore alebo v parku vytvoriť plnohodnotný športový areál? Vyberte si KENGURU PRO!
Konštrukčné rozmery:
Vonkajší priemer — 6,67 m
Vnútorný priemer — 5,79 m
Výška - 0,9 m
Nainštalované — 6,63 x 6,17 x 1,6 m
Na prepravu — 2,45 x 0,95 x 0,85 m
Hmotnosť - 450 kg

  You might also like

  FF-07

  Panna Football

  FF-06

  Panna Football

  S-004

  Boxing rack with 2 bags
  calisthenic equipment
  calisthenics equipment
  workout equipment
  workout kids
  calisthenics equipment
  Scroll to Top