Street workoutová stanica KenguruPro

Otvorenie “stanice zdravia”

Dňa 2. júna v regióne Tver, na novej diaľnici M-11 “Moskva – Petrohrad”, bolo slávnostné otvorenie prvého výrobcu vybavenia na street workout pre vodičov a pasažierov, druhý názov tohto parku je “stanica zdravia” “Táto jedinečná platforma navrhnutá a vytvorená spoločnosťou Kenguru.pro.

Prvé športové komplexy inštalované na odpočívadlách pre vodičov, ktorí sú v oboch smeroch na 262-kilometrovej diaľnici M11 obchádzajúcej Najvyšší Volochek. „Zdravotnícke stanice“ vybavené hrazdami a hrazdami, ako aj lavicami pre tlač. Majú zabezpečiť, aby sa vodiči mohli zahriať tak, aby stratili nahromadený stres na ceste a zbavili sa ospalosti. Nový formát odpočívadiel by tak mal urobiť rýchlostnú diaľnicu bezpečnejšou a pohodlnejšou. Je to veľmi príjemné miesto pre tých, ktorí veľa cestujú z jedného mesta do druhého. Tieto pomôcky sú veľmi dobré pre vaše zdravie, pretože jednoduchým hojdaním na hrazde môžete uvoľniť svoje telo, čo bude dobré pre svaly a chrbticu! Ak bola cesta príliš dlhá a chcete si pospať, stačí si trochu zatrénovať, dodá vám to pozitívnu energiu a energiu až do vašej konečnej zastávky.

Na otvorení pilotného “rastlinného zdravia” sa zúčastnil podpredseda Štátnej dumy, vedúci frakcie “Spojené Rusko” Vladimir Vasiliev, predseda výboru Dumy pre dopravu Eugene Moskvichev, predseda Štátnej spoločnosti “Avtodor” Sergej Kelbakh, člen Verejnej rady „Mladej gardy“ Benjamin Rodnyanskii, poslanec Tver City Duma Iľja Kholodov, expert na auto Igor Morzharetto, generálny riaditeľ Kenguru.pro, prezident Moskovskej federácie street workoutu Maxim A. Popov, vedúci medziregionálnej odborový „trucker“ Valerij Voitko, členovia ruského motorkárskeho klubu „Noční vlci“.

Podujatia sa zúčastnili aj zástupcovia hnutia Street Workout, ktorí predviedli ťahy rôznych cvikov na hrazde a bradlách.
Výrobca street workoutového vybavenia Kenguru.Pro je pre každého, rozvíja všetky svalové skupiny.

Equipment / / Street workoutová stanica KenguruPro

Street workoutová stanica KenguruPro

Otvorenie “stanice zdravia” Dňa 2. júna v regióne Tver, na novej diaľnici M-11 “Moskva – Petrohrad”, bolo slávnostné otvorenie prvého výrobcu vybavenia na street workout pre vodičov a pasažierov, druhý názov tohto parku je “stanica zdravia” “Táto jedinečná platforma navrhnutá a vytvorená spoločnosťou Kenguru.pro. Prvé športové komplexy inštalované na odpočívadlách pre vodičov, ktorí sú v …

Street workoutová stanica KenguruPro Read More »

  You might also like

  calisthenic equipment
  calisthenics equipment
  workout equipment
  workout kids
  calisthenics equipment
  Scroll to Top