Svetový pohár v street workoute v Chanty-Mansijsku v Rusku

4. septembra sa na prenosnom modulárnom street workoutovom ihrisku KENGURU.PRO konala etapa Street Workout World Cup 2016 v meste Chanty-Mansijsk.

Súťaže organizovali Vláda Chanty-Mansijskej autonómnej oblasti – Jugra, Svetová federácia street workoutu a kalisteniky (WSWCF), Ruská federácia street workoutu (RSWF) a spoločnosť KENGURU.PRO.

Street Workout World Cup pozostáva z 18 etáp, ktoré sa konajú v rôznych krajinách — Španielsko, Nemecko, Mexiko, USA, Kanada, Brazília, Taiwan, Južná Afrika, Lotyšsko, Hong Kong, Veľká Británia, Poľsko, Taliansko, Guadeloupe, Maroko, Egypt , Chorvátsko a Spojené arabské emiráty. Superfinále sa bude konať v decembri tohto roku v čínskom Pekingu.

Etapy sa zúčastnilo 18 športovcov z Ruska a 4 zástupcovia streetworkoutových hnutí Švédska, Chorvátska, Fínska a Španielska. Úroveň trénovanosti a sily športovcov bola veľmi vysoká, pretože súťaž spojila najsilnejších street workoutových športovcov z mnohých kútov sveta.

Ruskí športovci obsadili prvé miesta v tejto etape Svetového pohára v Street Workout! Tretie miesto vybojoval Valerij Kiščenko z Omska, druhé miesto v záverečnom protokole silne obsadil Ruslan Minachovyj, reprezentant Čeľabinska. Víťazstvo oslávil Nikita Anisimov, pouličný atlét z Moskvy, ktorý získal vstupenku na superfinále Svetového pohára v Pekingu.

Equipment / / Svetový pohár v street workoute v Chanty-Mansijsku v Rusku

Svetový pohár v street workoute v Chanty-Mansijsku v Rusku

4. septembra sa na prenosnom modulárnom street workoutovom ihrisku KENGURU.PRO konala etapa Street Workout World Cup 2016 v meste Chanty-Mansijsk. Súťaže organizovali Vláda Chanty-Mansijskej autonómnej oblasti – Jugra, Svetová federácia street workoutu a kalisteniky (WSWCF), Ruská federácia street workoutu (RSWF) a spoločnosť KENGURU.PRO. Street Workout World Cup pozostáva z 18 etáp, ktoré sa konajú v …

Svetový pohár v street workoute v Chanty-Mansijsku v Rusku Read More »

  You might also like

  calisthenic equipment
  calisthenics equipment
  workout equipment
  workout kids
  calisthenics equipment
  Scroll to Top