KenguruPro telocvičňa na kalisteniku pod holým nebom

Kenguru.Pro je pre všetky ročné obdobia, príďte do Kenguru.Pro parku kedykoľvek a váš tréning je zadarmo. Materiál Kenguru.Pro je veľmi odolný a do každého počasia. Tyče majú špeciálny zinkový povlak, vďaka ktorému sú tyče odolnejšie ako jednoduchý kov. Tento povlak je tiež veľmi pohodlný na tréning, pretože váš úchop je stabilný.

Veľa ľudí používa Kenguru.Pro. V lete je to najlepšie miesto, kde si môžete zacvičiť. Cvičenie na čerstvom vzduchu totiž pomáha cítiť sa veľmi dobre, pretože svaly potrebujú na dobrú prácu kyslík. Je potešením mať tréning pod holým nebom, kde môžete robiť jednoduché príťahy na rôznych hrazdách, jednoduché kliky pomocou pohodlnej hrazdy alebo dip-barov atď. Open air parky sú vhodné pre rodiny, pretože kým sa deti hrajú, rodičia si môžu zacvičiť. Ako sme povedali, Kenguru.Pro je pre každú krajinu a pre každé ročné obdobie, tréning v zime v našich konštrukciách je tiež veľmi pohodlný. Stačí použiť rukavice a cvičiť. Zinkový povlak funguje aj v zime a keď si nasadíte rukavice, z tyče sa nešmyknete.

20. júna 2015 sme otvorili najväčšiu posilňovňu leteckej kalisteniky na štadióne Lužniki Kenguru.Pro. V novom parku sa konala bojová súťaž s najsilnejšími streetworkoutovými tímami. Športovci ukázali, že street workout – nie je len móda! Na podujatí sa zúčastnili aj známi športovci a hviezdy šoubiznisu.

Známy hip-hopový umelec Timati Black Star tiež cvičí na našom zariadení na ulici a prichádza do nášho open air parku a cvičí. Keď cvičí, veľa ľudí ho sleduje a trénuje s ním. Street workoutu sa venuje v každom voľnom čase a v každom ročnom období.

V Rusku máme veľa Kenguru.Parkov a ľudia prichádzajú na tréning po škole, univerzite alebo práci, pretože je na každom rohu a ľudia nechodia do posilňovne, ale chodia trénovať do našich parkov a cvičiť, naberajú pozitívnu energiu z tréningov pod holým nebom. Stačí prísť a trénvať zadarmo. Sme Kenguru. Pro a my vládneme svetu!

Equipment / / KenguruPro telocvičňa na kalisteniku pod holým nebom

KenguruPro telocvičňa na kalisteniku pod holým nebom

Kenguru.Pro je pre všetky ročné obdobia, príďte do Kenguru.Pro parku kedykoľvek a váš tréning je zadarmo. Materiál Kenguru.Pro je veľmi odolný a do každého počasia. Tyče majú špeciálny zinkový povlak, vďaka ktorému sú tyče odolnejšie ako jednoduchý kov. Tento povlak je tiež veľmi pohodlný na tréning, pretože váš úchop je stabilný. Veľa ľudí používa Kenguru.Pro. …

KenguruPro telocvičňa na kalisteniku pod holým nebom Read More »

  You might also like

  calisthenic equipment
  calisthenics equipment
  workout equipment
  workout kids
  calisthenics equipment
  Scroll to Top