Zariadenia na street workout KenguruPro

Jedna tyč, dve tyče, tri tyče… Aký veľký Kenguru.Pro park chcete? Chcete veľký park? Chcete malý park? Chcete všetky zariadenia? Možno si vystačíte s jednoduchým setom (ťahacia tyč, dip-bary a stena s ľudskou vlajkou a lavica pre press) alebo ak je vaše mesto plné pouličných športovcov a chcete viac vybavenia s rôznymi veľkosťami a vzhľadom, Kenguru.Pro vám poskytne špeciálne sety, aké si len vyberiete.

Freestyleri vždy predvádzajú množstvo trikov a ich tréning založený na rôznych zariadeniach, preto je pre freestylerov veľmi dôležité mať veľký park, kde sa môžu ukázať. Existujú ťahadlá, kde sa skáče, opičia hrazda, kde sa robia ťahy a veľmi ťažké triky, dip bary, stena s ľudskou vlajkou.

Jednoduchý street workout sa robí aj vo veľkom parku, pretože ak chcete budovať skvelú postavu a byť veľmi silný, mali by ste cvičiť na rôznych zariadeniach. Môžete si napríklad precvičiť chrbtové svaly na ťahacej hrazde, opici a dip-bare.

Kenguru.Pro taktiež postavil niekoľko mini-parkov pre súkromné použitie v prímestskej chate “PraymVil.” Jeden zo zákazníkov projektu povedal, že videl rovnaké vynikajúce hrazdy a bradlá s priateľmi – a po celú dobu žiarlil. Býva v súkromnom dome, takže je fajn byť v pešej vzdialenosti od športového vybavenia, aby ste sa udržal fit. To je dôvod, prečo vám Kenguru.Pro poskytuje naozaj dobrú službu, kde si môžete vybrať, čo chcete, a nainštalovať kam chcete.

Teraz je najväčší street workout park v Rusku, v Moskve, je to New Kenguru. Park dlhý 1200 metrov štvorcových! Len si predstavte, aké je to veľké a môže tam trénovať veľa ľudí a robiť rôzne športové tréningy. Môžete sa venovať street workoutu, fitness, crossfitu, joge, gymnastike a len cvičeniu pre vaše zdravie. Otvorenie street workout parku sa blíži.

Zariadenia na street workout si môžete pozrieť v našom katalógu. Stačí si vybrať súpravu, vybrať si farbu vybavenia a farbu povrchu a my ju vyrobíme.

 

Equipment / / Zariadenia na street workout KenguruPro

Zariadenia na street workout KenguruPro

Jedna tyč, dve tyče, tri tyče… Aký veľký Kenguru.Pro park chcete? Chcete veľký park? Chcete malý park? Chcete všetky zariadenia? Možno si vystačíte s jednoduchým setom (ťahacia tyč, dip-bary a stena s ľudskou vlajkou a lavica pre press) alebo ak je vaše mesto plné pouličných športovcov a chcete viac vybavenia s rôznymi veľkosťami a vzhľadom, …

Zariadenia na street workout KenguruPro Read More »

  You might also like

  calisthenic equipment
  calisthenics equipment
  workout equipment
  workout kids
  calisthenics equipment
  Scroll to Top