Kenguru Octagone bol inštalovaný v Saint-Maur-des-Fossés na predmestí Paríža

Táto stanica s outdoorovým vybavením na cvičenie je ideálna nielen pre street workout a kalisteniku, ale aj pre outdoorové CrossFit a funkčné crossové tréningy. Myšlienkou tohto vonkajšieho cvičebného parku je maximalizovať rozmanitosť cvičebných príležitostí na malom priestore a zároveň zabezpečiť pohodlie pre viac ľudí súčasne. Kenguru Pro je celosvetovo najuniverzálnejšie outdoorové športové vybavenie.
Kenguru Octogone bol inštalovaný v Saint-Maur-des-Fossés na predmestí Paríža. Táto stanica s outdoorovým vybavením je ideálna nielen pre street workout a kalisteniku, ale aj pre CrossFit a funkčné crossové tréningy vonku. Myšlienkou tohto vonkajšieho cvičebného parku je poskytnúť maximálne rôzne možnosti cvičenia na malom priestore, aby bolo pre ľudí pohodlné cvičiť súčasne. Kenguru Pro je celosvetovo najuniverzálnejšie outdoorové športové vybavenie.
Equipment / / Kenguru Octagone bol inštalovaný v Saint-Maur-des-Fossés na predmestí Paríža

Kenguru Octagone bol inštalovaný v Saint-Maur-des-Fossés na predmestí Paríža

Táto stanica s outdoorovým vybavením na cvičenie je ideálna nielen pre street workout a kalisteniku, ale aj pre outdoorové CrossFit a funkčné crossové tréningy. Myšlienkou tohto vonkajšieho cvičebného parku je maximalizovať rozmanitosť cvičebných príležitostí na malom priestore a zároveň zabezpečiť pohodlie pre viac ľudí súčasne. Kenguru Pro je celosvetovo najuniverzálnejšie outdoorové športové vybavenie. Kenguru Octogone …

Kenguru Octagone bol inštalovaný v Saint-Maur-des-Fossés na predmestí Paríža Read More »

  You might also like

  calisthenic equipment
  calisthenics equipment
  workout equipment
  workout kids
  calisthenics equipment
  Scroll to Top