KENGURU PRO pre súkromné domácnosti

Čo môže byť lepšie ako cvičebné ihrisko KENGURU PRO vedľa vášho domu? To je pravda – vaše vlastné tréningové ihrisko priamo vonku na dvore!

Využite územie okolo svojho domova na výstavbu cvičebných ihrísk KENGURU PRO: je to najlepší príspevok k zdraviu vašej rodiny. Každý deň bez toho, aby ste opustili svoj dvor, budete môcť plnohodnotne cvičiť a nestrácať tak drahocenný čas na ceste do posilňovne a peniaze na poplatky za telocvičňu. Bez ohľadu na veľkosť územia vyberieme pre vás ten najvhodnejší komplex.

Náš katalóg ponúka športový komplex KENGURU New K-021 pozostávajúci zo švédskej steny, troch hrazd na príťahy, jednej hrazdy na zhyby a lavičky na tlaky. Tento komplex nezaberá viac ako tri metre priestoru. Tiež vynikajúci komplex pre celú rodinu: KENGURU Super K-022. Okrem švédskej steny, troch hrazd na príťahy a dvoch šikmých lavičiek sú súčasťou komplexu kruhy a lano. V katalógu KENGURU PRO si môžete vybrať akýkoľvek komplex, ktorý sa vám páči, alebo si navrhnúť svoj vlastný.

KENGURU PRO je kvalita a spoľahlivosť, krása a funkčnosť pre celú rodinu. Vyberte si nás a neoľutujete!

Equipment / / KENGURU PRO pre súkromné domácnosti

KENGURU PRO pre súkromné domácnosti

Čo môže byť lepšie ako cvičebné ihrisko KENGURU PRO vedľa vášho domu? To je pravda – vaše vlastné tréningové ihrisko priamo vonku na dvore! Využite územie okolo svojho domova na výstavbu cvičebných ihrísk KENGURU PRO: je to najlepší príspevok k zdraviu vašej rodiny. Každý deň bez toho, aby ste opustili svoj dvor, budete môcť plnohodnotne …

KENGURU PRO pre súkromné domácnosti Read More »

  You might also like

  calisthenic equipment
  calisthenics equipment
  workout equipment
  workout kids
  calisthenics equipment
  Scroll to Top