KENGURU PRO prichádza s outdoorovým basketbalovým vybavením

Ako fanúšikovia outdoorového vybavenia, KENGURU PRO práve uviedli na trh najnovší rad produktov – špičkové basketbalové stojany.

Aby sa zabezpečila široká dostupnosť basketbalu ako športu, je potrebné vybudovať vonkajšie ihriská. Vonkajšie basketbalové jednotky KENGURU PRO spĺňajú všetky požiadavky na takéto zariadenia, sú odolné voči vandalizmu, bezpečné a odolné.

Vonkajšie basketbalové stojany sú perfektným dizajnom vhodné pre mestské oblasti s existujúcimi basketbalovými ihriskami a tiež pre novostavby, ktoré potrebujú miesto, kde vypustiť trochu pary.

KENGURU PRO, svetový líder vo výrobe a inštalácii moderných komplexov športového vybavenia, vyvinulo viac ako 6000 projektov po celom svete a neustále zdokonaľuje svoje patentované technológie. Pozrite si celý katalóg zariadení KENGURU PRO tu!   Pre celosvetové dodávky kontaktujte priateľských zástupcov zákazníkov.

 

Equipment / / KENGURU PRO prichádza s outdoorovým basketbalovým vybavením

KENGURU PRO prichádza s outdoorovým basketbalovým vybavením

Ako fanúšikovia outdoorového vybavenia, KENGURU PRO práve uviedli na trh najnovší rad produktov – špičkové basketbalové stojany. Aby sa zabezpečila široká dostupnosť basketbalu ako športu, je potrebné vybudovať vonkajšie ihriská. Vonkajšie basketbalové jednotky KENGURU PRO spĺňajú všetky požiadavky na takéto zariadenia, sú odolné voči vandalizmu, bezpečné a odolné. Vonkajšie basketbalové stojany sú perfektným dizajnom vhodné …

KENGURU PRO prichádza s outdoorovým basketbalovým vybavením Read More »

  You might also like

  calisthenic equipment
  calisthenics equipment
  workout equipment
  workout kids
  calisthenics equipment
  Scroll to Top