Mobilné vybavenie KENGURU.PRO na výstave SGGF 2017 vo Fínsku

Športové potreby KENGURU.PRO sa predstavili na najväčšej profesionálnej výstave – SGGF – vo Fínsku. SGGF 2017 je výstava športového tovaru a služieb spoločností Sportec, Greentec, Gymtec a Fysiotec. Na tak rozsiahlej výstave nebolo možné nevšimnúť si žiarivo červené mobilné cvičebné vybavenie.

Hra s červeno-čiernymi farebnými vzormi multifunkčného zariadenia nenechala nikoho ľahostajným. Fínsky tím Red Diamond Bars predviedol množstvo trikov, prvkov a cvičení na mobilnom tréningovom zariadení KENGURU.PRO.

Spoločnosť KENGURU.PRO chce vyjadriť vďaku všetkým, ktorí využívajú naše multifunkčné zariadenia na tréning, ako aj všetkým, ktorí sú zapálení pre moderný šport.

Equipment / / Mobilné vybavenie KENGURU.PRO na výstave SGGF 2017 vo Fínsku

Mobilné vybavenie KENGURU.PRO na výstave SGGF 2017 vo Fínsku

Športové potreby KENGURU.PRO sa predstavili na najväčšej profesionálnej výstave – SGGF – vo Fínsku. SGGF 2017 je výstava športového tovaru a služieb spoločností Sportec, Greentec, Gymtec a Fysiotec. Na tak rozsiahlej výstave nebolo možné nevšimnúť si žiarivo červené mobilné cvičebné vybavenie. Hra s červeno-čiernymi farebnými vzormi multifunkčného zariadenia nenechala nikoho ľahostajným. Fínsky tím Red Diamond …

Mobilné vybavenie KENGURU.PRO na výstave SGGF 2017 vo Fínsku Read More »

  You might also like

  calisthenic equipment
  calisthenics equipment
  workout equipment
  workout kids
  calisthenics equipment
  Scroll to Top