KENGURU PRO na území “ZILART”

Spoločnosť KENGURU PRO zrealizovala novú špeciálnu objednávku pre “ZILART” @zilart_moscow. Ide o obytný komplex, ktorý je momentálne vo výstavbe v Moskve, na území rozobraného závodu Lichachov (ZiL). Rezidenčný komplex sa nachádza len 5 km od centra Moskvy a Kremľa, neďaleko rieky Moskva.

Nové workoutové ihriská KENGURU PRO boli vybudované v časti nábrežia a rozľahlého mestského parku vyčleneného špeciálne na šport a rekreáciu. Ihrisko dopĺňa tento športový areál aj štýlovým červeno-čiernym dizajnom. Funkčný tréningový komplex obsahuje tri švédske steny, Snake bar, 12 hrazd na príťahy, klasický Monkey bar a dve lavičky na brucho s rôznym uhlom sklonu.

Kompaktná a bezpečná cvičebná platforma KENGURU PRO pomôže každému človeku dosiahnuť vysoké tréningové výsledky; najdôležitejšia je pravidelnosť! Teraz môžu obyvatelia a hostia rezidenčného komplexu “ZILART” využiť túto príležitosť.

Spoločnosť KENGURU PRO sa snaží o to, aby každý dvor mal tak spoločensky významné miesto na cvičenie pre ľudí a aby bol šport dostupný pre každého. S pomocou takých obytných komplexov ako „ZILART“ sa KENGURU PRO približuje k cieľu!

Equipment / / KENGURU PRO na území “ZILART”

KENGURU PRO na území “ZILART”

Spoločnosť KENGURU PRO zrealizovala novú špeciálnu objednávku pre “ZILART” @zilart_moscow. Ide o obytný komplex, ktorý je momentálne vo výstavbe v Moskve, na území rozobraného závodu Lichachov (ZiL). Rezidenčný komplex sa nachádza len 5 km od centra Moskvy a Kremľa, neďaleko rieky Moskva. Nové workoutové ihriská KENGURU PRO boli vybudované v časti nábrežia a rozľahlého mestského …

KENGURU PRO na území “ZILART” Read More »

  You might also like

  calisthenic equipment
  calisthenics equipment
  workout equipment
  workout kids
  calisthenics equipment
  Scroll to Top