KENGURU.PRO workout v Soči, Rusko

V rekreačnej oblasti Krasnodarského kraja boli vybudované nové funkčné tréningové ihriská. Turisti aj miestni obyvatelia teraz môžu navštíviť tréningové ihrisko kedykoľvek. Tréningové vybavenie je umiestnené vedľa detského ihriska, aby boli deti vždy viditeľné pre svojich rodičov, ktorí trénujú. Aj deti môžu využívať cvičisko na cvičenie, pretože športové vybavenie KENGURU.PRO je predsa pohodlné a bezpečné.

Telesná výchova a cvičenie – to sú prvé a najdôležitejšie podmienky pre udržanie zdravého životného štýlu, pre budovanie sily a vytrvalosti, preto je dôležité venovať sa pohybovým aktivitám každý deň, aj keď ste na dovolenke.

Ihriská na cvičenie sa nachádzajú na adrese: Kurotny Avenue 89, Soči.

Equipment / / KENGURU.PRO workout v Soči, Rusko

KENGURU.PRO workout v Soči, Rusko

V rekreačnej oblasti Krasnodarského kraja boli vybudované nové funkčné tréningové ihriská. Turisti aj miestni obyvatelia teraz môžu navštíviť tréningové ihrisko kedykoľvek. Tréningové vybavenie je umiestnené vedľa detského ihriska, aby boli deti vždy viditeľné pre svojich rodičov, ktorí trénujú. Aj deti môžu využívať cvičisko na cvičenie, pretože športové vybavenie KENGURU.PRO je predsa pohodlné a bezpečné. Telesná …

KENGURU.PRO workout v Soči, Rusko Read More »

  You might also like

  calisthenic equipment
  calisthenics equipment
  workout equipment
  workout kids
  calisthenics equipment
  Scroll to Top