KENGURU PRO WORKOUT vo Švajčiarsku

V Ženeve boli nainštalované nové tréningové ihriská KENGURU PRO. Areál sa nachádza na území športového centra Bou-du-Monde, ktoré sa nachádza na brehu rieky Arve.

Komplex K-031 bol vybraný v sekcii Outdoorové vybavenie na stránke KENGURU.PRO. Tento komplex pozostáva z klasickej monkey bar, Snake tyče, dvoch hrázd, švédskej steny, dvojitej hrazdy a lavičky na precvičovanie brušných svalov. Dĺžka komplexu je necelých 7 metrov. Tento workoutový komplex má kapacitu ž 5-6 osôb.

Pomôcky pre cvičebný komplex boli vybrané tak, aby zúčastnená osoba mohla precvičiť všetky svaly tela na každom kuse zariadenia. Klasická Monkey bar a Snake bar rozvíjajú silný hrudník, paže a koordináciu pohybov. Cvičenie na hrazde umožňuje komplexne rozvíjať hornú časť tela a svaly stredu tela, práve zavesenie na hrazde je užitočné pre chrbticu a držanie tela.

Švédska stena je univerzálna pomôcka, pri ktorej môžete rozvíjať brušné svaly, ramená, paže, chrbát, svaly nôh, ako aj zlepšovať strečing. Okrem toho pre pokročilú úroveň existujú také cvičenia ako: zdvihy nôh, dračia vlajka, tlaky v závese, kliky Superman, ľudská vlajka a mnohé ďalšie.

Na dvojitých bradlách sa kladie dôraz na svaly chrbta, brucha a paží. Počas vystúpení športovci často predvádzajú triky na dvojitých bradlách, aby predviedli vzrušujúcu a nezabudnuteľnú show. Lavička na precvičovanie brušných svalov je veľmi jednoduchá, brušné svalstvo si môže nerušene precvičiť osoba akejkoľvek úrovne športovej prípravy.

Adresa športového areálu:

Center sportif du Bout-du-Monde
Route de Vessy 12
1206 Genève

Equipment / / KENGURU PRO WORKOUT vo Švajčiarsku

KENGURU PRO WORKOUT vo Švajčiarsku

V Ženeve boli nainštalované nové tréningové ihriská KENGURU PRO. Areál sa nachádza na území športového centra Bou-du-Monde, ktoré sa nachádza na brehu rieky Arve. Komplex K-031 bol vybraný v sekcii Outdoorové vybavenie na stránke KENGURU.PRO. Tento komplex pozostáva z klasickej monkey bar, Snake tyče, dvoch hrázd, švédskej steny, dvojitej hrazdy a lavičky na precvičovanie brušných …

KENGURU PRO WORKOUT vo Švajčiarsku Read More »

  You might also like

  calisthenic equipment
  calisthenics equipment
  workout equipment
  workout kids
  calisthenics equipment
  Scroll to Top