Kenguru Street workout gym

Od roku 2012 je KENGURU PRO poprednou svetovou posilňovňou pre outdoor / street workout. Workoutové športoviská KENGURU PRO sú navrhnuté s ohľadom na celosvetové skúsenosti a návrhy profesionálnych športovcov. Naša kvalita, použiteľnosť a dizajn sú najlepšie na trhu a to potvrdzujú aj zákazníci. Po celom svete bolo vybudovaných viac ako 300 plne vybavených parkov KENGURU PRO. KENGURU PRO sa celosvetovo zaoberá aj outdoorovými športmi a propagáciou zdravého životného štýlu tým, že podporuje spotové podujatia ako Svetový pohár v Street Workout World Cup a Majstrovstvá sveta a globálne sociálne projekty ako World Pull-Up Day.

Kenguru.Pro sa zúčastňuje najväčšieho projektu street workout. Kenguru.Pro je generálnym partnerom Sreet Workout Power and Strength World Championship 2015, ktorý sa bude konať v novembri na ostrove Curracao. K dispozícii bude street workout park, kde budú účastníci bojovať o titul majstra sveta, pričom budú vykonávať rôzne cvičenia na zariadení Kenguru.Pro.

Kenguru.Pro sa zúčastňuje aj Majstrovstiev sveta Street Workout Freestyle World Championship 2015, na veľkej scéne účastníci z celého sveta predvedú počas súťaže vzrušujúce, výbušné a efektívne výkony a budú bojovať o titul majstra sveta vo Freestyle. Využijú celý park na to, aby zapôsobili na verejnosť, porotcov a ostatných účastníkov.

Kenguru.Pro sa zúčastňuje aj nového a globálneho projektu World Pull Up Day. Je to deň, keď v ten istý deň celý svet robí jednoduché ťahy v street workout parku. Len si predstavte, koľko ľudí používa tyče Kenguru.Pro na jednoduché príťahy v meste, na vidieku, na celom svete.

Kenguru.Pro má posilňovňu na street workout v jednom z najväčších gymnastických centier v Moskve. Väčšinou sa tam trénuje, keď je v Rusku príliš chladno, -25…-30oC. Existuje veľa zariadení, na ktorých môže veľa ľudí trénovať súčasne. Je to naozaj dobré, pretože toto vybavenie obsahuje aj gymnastické kruhy a laná.

Kenguru.Pro je pre každú súťaž, projekt, tréning, počasie, ľudí. Kenguru.Pro vládne celému svetu.

Equipment / / Kenguru Street workout gym

Kenguru Street workout gym

Od roku 2012 je KENGURU PRO poprednou svetovou posilňovňou pre outdoor / street workout. Workoutové športoviská KENGURU PRO sú navrhnuté s ohľadom na celosvetové skúsenosti a návrhy profesionálnych športovcov. Naša kvalita, použiteľnosť a dizajn sú najlepšie na trhu a to potvrdzujú aj zákazníci. Po celom svete bolo vybudovaných viac ako 300 plne vybavených parkov KENGURU …

Kenguru Street workout gym Read More »

  You might also like

  calisthenic equipment
  calisthenics equipment
  workout equipment
  workout kids
  calisthenics equipment
  Scroll to Top