KenguruPro Ventspils

Kenguru.Pro postavilo najväčšie outdoorové vybavenie na kalisteniku pri Baltskom mori.

Túto jar Kenguru.Pro postavilo najväčšie outdoorové vybavenie pri Baltskom mori v Lotyšsku, meste Ventspils. Vláda Ventspils sa rozhodla postaviť ho v blízkosti olympijského centra, kde ľudia trénujú na olympijské hry alebo len športujú. Existuje veľa disciplín ako futbal, basketbal, šprint, ľadový hokej a teraz aj street workout.

Otvorenie nového Kenguru.Pro bolo 23. mája, kde sa zišlo veľa občanov Ventspils a tiež Olympijský výbor Lotyšska a hlavný predstaviteľ Ventspils – Aivars Lembergs. V prvom rade to bola show od litovského street workout tímu, ktorý túto zimu vyhral Talent Show, predviedli krásnu, vzrušujúcu a jednoducho čistú show a ľudia boli šokovaní, pretože toto ešte nevideli. Potom došlo k súboji medzi lotyšskou profesionálnou športovou gymnastkou a dvoma street workoutermi. Bol to naozaj zaujímavý súboj, kde dvaja workouteri získali cenu od majora Ventspils Aivars Lembergs. A posledným vystúpením bol lotyšský šampión, ktorý predviedol majstrovskú triedu na každom outdoorovom tréningovom zariadení. Ako sme povedali, je to najväčšie outdoorové vybavenie v Pobaltí. Primátor z Ventspils mal prejav o tomto parku a bolo to oficiálne
otvorené. Po otvorení sa súťažilo pre športovcov v silovej a silovej kategórii a vo voľnom štýle.

Outdoorové vybavenia je žltej farby s modrými svorkami a povrch je oranžový so žltými čiarami. Prečo tento druh farieb? Toto sú národné športové farby Ventspils.
Ich športové oblečenie je tiež žlté s modrou. Ventspils je prímorské mesto, to znamená, že počasie je niekedy vlhké, inokedy suché a Kenguru.pro použilo špeciálny zinkový náter, ktorý robí outdoorové vybavenie na kalisteniku nerezové. Existujú rôzne bary a niektoré z nich sú pre deti. Deti tiež môžu robiť street workout cvičenia, ako sú švihy, ťahy, kliky. Zem je mäkká a ľahko umývateľná!

Vláda Ventspils sa postarala o tribúny a reflektory, ktoré dávajú svetlo a v noci vidíte vonkajšie vybavenie na kalisteniku ako cez deň.

Equipment / / KenguruPro Ventspils

KenguruPro Ventspils

Kenguru.Pro postavilo najväčšie outdoorové vybavenie na kalisteniku pri Baltskom mori. Túto jar Kenguru.Pro postavilo najväčšie outdoorové vybavenie pri Baltskom mori v Lotyšsku, meste Ventspils. Vláda Ventspils sa rozhodla postaviť ho v blízkosti olympijského centra, kde ľudia trénujú na olympijské hry alebo len športujú. Existuje veľa disciplín ako futbal, basketbal, šprint, ľadový hokej a teraz aj …

KenguruPro Ventspils Read More »

  You might also like

  calisthenic equipment
  calisthenics equipment
  workout equipment
  workout kids
  calisthenics equipment
  Scroll to Top