Mobilné ihrisko KENGURU PRO v Miami

Funkčný komplex pozostáva z: švédskej steny, hrazdy na príťahy, rovných bradiel a miesta pre gymnastické kruhy.

Prenosné cvičebné ihriská sú pohodlné vďaka svojej mobilite a funkčnosti: ľahko sa montujú a rozkladajú. Takéto tréningové plochy je možné presunúť do miestnosti, na pláž alebo na trávnik. Mobilné cvičebné ihriská budú stabilné a bezpečné na akomkoľvek povrchu. Počas prepravy zariadenie nezaberá veľa miesta. Malé, ale multifunkčné a prenosné tréningové ihrisko.

Na tomto náčiní môžete vykonávať svoje obľúbené cviky, napr.: pravidelné príťahy, príťahy pod bradou, príťahy jednoručiek, precvičovať brušáky v jednom rohu, pumpovať tricepsy na bradlách, strečing na švédskej stene a tak ďalej. Na zvýšenie zaťaženia môžete použiť gumené odporové pásy. Telesná kultúra by mala byť súčasťou života každého človeka.

Pravidelné visenie na bradlách nielen rovnomerne a rýchlo rozloží záťaž na medzistavcové platničky, ale aj reguluje krvný obeh v tele, naťahuje svaly po fyzickom tréningu a priaznivo pôsobí na chrbát ako celok. Zlepšite svoje zdravie, stretnite sa s priateľmi a trénujte na cvičisku KENGURU PRO!

Equipment / / Mobilné ihrisko KENGURU PRO v Miami

Mobilné ihrisko KENGURU PRO v Miami

Funkčný komplex pozostáva z: švédskej steny, hrazdy na príťahy, rovných bradiel a miesta pre gymnastické kruhy. Prenosné cvičebné ihriská sú pohodlné vďaka svojej mobilite a funkčnosti: ľahko sa montujú a rozkladajú. Takéto tréningové plochy je možné presunúť do miestnosti, na pláž alebo na trávnik. Mobilné cvičebné ihriská budú stabilné a bezpečné na akomkoľvek povrchu. Počas …

Mobilné ihrisko KENGURU PRO v Miami Read More »

  You might also like

  calisthenic equipment
  calisthenics equipment
  workout equipment
  workout kids
  calisthenics equipment
  Scroll to Top