Nový projekt: KENGURU PRO Stena

Je víziou spoločnosti KENGURU PRO, aby to malo každé moderné a progresívne mesto. Kde je šport dostupný pri každej príležitosti: na univerzitách a školách, pri múroch, na ceste domov, v umeleckých galériách a parkoch, pod mostami, v blízkosti nákupných centier.

Projekt KENGURU PRO Wall realizuje myšlienku moderného a atletického mesta, kde sa ľudia bez plytvania drahocenným časom môžu ľahko dostať na najbližšie cvičisko a trénovať. Štýlové cvičebné vybavenie sa perfektne hodí do mestského prostredia, telocviční a nezaberie veľa miesta. Super kompaktné cvičebné ihriská s maximálnym dopadom na tréning.

Cvičebné ihrisko KENGURU PRO Wall obsahuje niekoľko hrazd, švédske steny, bradlá a lano pre funkčný tréning. Tiež, v závislosti od dostupného priestoru, môžu Monkey bars dokonale dopĺňať tréningové ihrisko. Tréningové vybavenie je bezpečne pripevnené k stenám a stropu, čo zaisťuje bezpečnosť športovca.

Equipment / / Nový projekt: KENGURU PRO Stena

Nový projekt: KENGURU PRO Stena

Je víziou spoločnosti KENGURU PRO, aby to malo každé moderné a progresívne mesto. Kde je šport dostupný pri každej príležitosti: na univerzitách a školách, pri múroch, na ceste domov, v umeleckých galériách a parkoch, pod mostami, v blízkosti nákupných centier. Projekt KENGURU PRO Wall realizuje myšlienku moderného a atletického mesta, kde sa ľudia bez plytvania …

Nový projekt: KENGURU PRO Stena Read More »

  You might also like

  calisthenic equipment
  calisthenics equipment
  workout equipment
  workout kids
  calisthenics equipment
  Scroll to Top