Nové workoutové ihrisko v golfovom klube Agalarov Estate

Úplne nové workoutové ihriská KENGURU PRO boli vybudované na území vidieckeho sídla Agalarov Golf and Country Club. Elitný moskovský golfový klub sa nachádza vedľa diaľnice Novorizhskoye, v blízkosti chatovej osady Novorizhsky. Golfový klub navštevujú najvplyvnejší a najúspešnejší ľudia, ktorí radi trávia voľný čas mimo hlučnej metropoly a relaxujú telo aj myseľ v prírode.

Členovia klubu teraz budú môcť spojiť príjemnú golfovú hru s praktickým tréningom na zariadení KENGURU PRO. Chrómované svorky dokonale zapadajú do prostredia a zaisťujú vysoký stav palice.

Konkrétne cvičebné ihriská boli vybrané na webovej stránke kenguru.pro: projekt č. 3 v sekcii „Projekty hotového cvičebného ihriska“. Existuje 15 možností hotových tréningových ihrísk, pričom každá možnosť je podrobne popísaná: rozmery, hmotnosť / objem, čas montáže.

Vybavenie tréningových plôch umožňuje súčasne trénovať 14 osôb. Široká škála vybavenia na cvičebných plochách poskytuje možnosť bezpečne viesť rôzne funkčné tréningy, čo je jeden z najdôležitejších obáv.

Medzi tieto ihriská patrí trojitá kaskáda pre kliky a príťahy, hrazda Snake, švédska stena, päť hrazd so štandardným úchopom, dve bradlá pre kliky na rôznych úrovniach, cvičebný stôl a lavička. V tomto modernom a zdravom svete je športovanie módne, rešpektované a vzrušujúce.

Vyberte si cvičenie, priatelia! A my v KENGURU PRO urobíme všetko, čo je v našich silách, aby bol tento šport pre vás populárnejší a dostupnejší!

Equipment / / Nové workoutové ihrisko v golfovom klube Agalarov Estate

Nové workoutové ihrisko v golfovom klube Agalarov Estate

Úplne nové workoutové ihriská KENGURU PRO boli vybudované na území vidieckeho sídla Agalarov Golf and Country Club. Elitný moskovský golfový klub sa nachádza vedľa diaľnice Novorizhskoye, v blízkosti chatovej osady Novorizhsky. Golfový klub navštevujú najvplyvnejší a najúspešnejší ľudia, ktorí radi trávia voľný čas mimo hlučnej metropoly a relaxujú telo aj myseľ v prírode. Členovia klubu …

Nové workoutové ihrisko v golfovom klube Agalarov Estate Read More »

  You might also like

  calisthenic equipment
  calisthenics equipment
  workout equipment
  workout kids
  calisthenics equipment
  Scroll to Top