Nový Kalistenik park v Portugalsku

V meste Lisabon bol slávnostne otvorený ďalší kalistenický park a Street Basket, projekt schválený v rámci participatívneho rozpočtu, ktorý už ponúkal park podobný farnosti Marvila. V rade do roku 2022 je výstavba Street Workout parku vo farnosti Belém.

Túto prácu financovala mestská rada v Lisabone a vykonala ju farská rada Parque das Nações na základe zmluvy o delegovaní právomocí v spolupráci s Kenguru Pro. Po otvorení parku Calisthenic Marvila v roku 2019, prvého v meste, si tento šport získava čoraz viac priaznivcov. 20. augusta otvorila druhý priestor, tentoraz v Parque das Nações.

Nový kalistenický park sa nachádza na ulici Chen He, „Severná športová oblasť Parque das Nações“, kde sa nachádza aj skatepark, pumptracková dráha a tri pouličné basketbalové ihriská. Má rozlohu 390 metrov štvorcových a okrem iného zahŕňa veci ako trojitý francúzsky push-up bar, curling bar, nízke bradlá, dvojité bradlá alebo cvičebné stĺpy. Polia ‘Street Basket’, nachádzajúce sa na rovnakom mieste, vo východnej časti Parque das Nações. Táto infraštruktúra s rozlohou 800 m2 a opätovným použitím materiálov existujúcich v lodeniciach od svetovej výstavy v Lisabone v roku 1998 zahŕňa tri ihriská „Street Basket“, z ktorých jedno je pripravené na oficiálne súťaže z tohto podujatia. . Dokončené kurzy „Street Basket“ rozširujú a spestrujú ponuku športových a rekreačných zariadení v „Parque Desportivo Norte“ a boli obohatené o mimoriadny umelecký zásah realizovaný kolektívom „Thunders Crew“.

Equipment / / Nový Kalistenik park v Portugalsku

Nový Kalistenik park v Portugalsku

V meste Lisabon bol slávnostne otvorený ďalší kalistenický park a Street Basket, projekt schválený v rámci participatívneho rozpočtu, ktorý už ponúkal park podobný farnosti Marvila. V rade do roku 2022 je výstavba Street Workout parku vo farnosti Belém. Túto prácu financovala mestská rada v Lisabone a vykonala ju farská rada Parque das Nações na základe …

Nový Kalistenik park v Portugalsku Read More »

  You might also like

  calisthenic equipment
  calisthenics equipment
  workout equipment
  workout kids
  calisthenics equipment
  Scroll to Top