Nové tréningové ihriská v rámci projektu „Horizontálna hrazda v každom dome“ pre program „Pripravený na prácu a obranu“ (RLD)

6. júla 2016 sa v Togliatti v Rusku uskutočnilo slávnostné otvorenie programu „Zdravý duch“. Počas otváracieho ceremoniálu odprezentoval partner projektu „Horizontálny bar v každom dome“ spoločnosť Kenguru.pro nové workoutové ihriská s rozlohou 160 m2, kde sa treba pripraviť na All- Federačný program telesnej kultúry RLD; taktiež sa uskutočnilo prvé hromadné školenie v rámci projektu „Všeobecné školenie“. Celkovo sa akcie zúčastnilo viac ako 200 ľudí, študentov športových škôl a bežných obyvateľov Togliatti, ktorí sa o akcii dozvedeli na internete. Počas leta sa v Togliatti uskutoční 25 masových tréningov.

Toto leto bude projekt „Zdravý duch“ s podporou spoločnosti SIBUR realizovaný v štyroch mestách Ruskej federácie: Voroněž, Perm, Dzeržinsk a Čajkovskij. V rámci projektu sa s podporou SIBUR plánuje otvorenie 5 moderných workoutových ihrísk a uskutočnenie viac ako 100 bezplatných tréningov pod vedením profesionálnych trénerov.

Equipment / / Nové tréningové ihriská v rámci projektu „Horizontálna hrazda v každom dome“ pre program „Pripravený na prácu a obranu“ (RLD)

Nové tréningové ihriská v rámci projektu „Horizontálna hrazda v každom dome“ pre program „Pripravený na prácu a obranu“ (RLD)

6. júla 2016 sa v Togliatti v Rusku uskutočnilo slávnostné otvorenie programu „Zdravý duch“. Počas otváracieho ceremoniálu odprezentoval partner projektu „Horizontálny bar v každom dome“ spoločnosť Kenguru.pro nové workoutové ihriská s rozlohou 160 m2, kde sa treba pripraviť na All- Federačný program telesnej kultúry RLD; taktiež sa uskutočnilo prvé hromadné školenie v rámci projektu „Všeobecné školenie“. …

Nové tréningové ihriská v rámci projektu „Horizontálna hrazda v každom dome“ pre program „Pripravený na prácu a obranu“ (RLD) Read More »

  You might also like

  calisthenic equipment
  calisthenics equipment
  workout equipment
  workout kids
  calisthenics equipment
  Scroll to Top