Výročné majstrovstvá sveta v street workout 2016

Dňa 23. júla sa na území jedného z najväčších street workoutových areálov KENGURU.PRO konali každoročné majstrovstvá sveta v Street Workout World Championship 2016, ktoré organizuje MOSCOMSPORT spolu so Svetovou federáciou street workoutu a kalisteniky.

Majstrovstiev sveta sa zúčastnilo 48 mužov a 12 žien zo 48 krajín, ktorí vyhrali národné súťaže. Na mobilnom street workoutovom zariadení KENGURU.PRO, nainštalovanom na pódiu, bojovali najsilnejší športovci o titul šampióna. Pretekári predviedli svoje zručnosti v disciplíne Freestyle, ktorá zahŕňa statické a dynamické prvky, ale aj zložité kombinácie prvkov na hrazde a bradlách.

Divácka podpora bola silná: viac ako 200 ľudí kričalo a tlieskalo, pričom každý úprimne fandil a povzbudzoval účastníkov zo svojej krajiny. Počas prestávok niektorí diváci ukázali svoje umenie na hrazde a bradlách, pričom dostali od organizátorov skromné darčeky.

Po uzavretí výsledkov Street Workout World Championship 2016 sa víťazom medzi mužmi stal Hassannejad Payam z Iránu a medzi ženami – Melanie Driessen z Holandska.

Equipment / / Výročné majstrovstvá sveta v street workout 2016

Výročné majstrovstvá sveta v street workout 2016

Dňa 23. júla sa na území jedného z najväčších street workoutových areálov KENGURU.PRO konali každoročné majstrovstvá sveta v Street Workout World Championship 2016, ktoré organizuje MOSCOMSPORT spolu so Svetovou federáciou street workoutu a kalisteniky. Majstrovstiev sveta sa zúčastnilo 48 mužov a 12 žien zo 48 krajín, ktorí vyhrali národné súťaže. Na mobilnom street workoutovom zariadení …

Výročné majstrovstvá sveta v street workout 2016 Read More »

  You might also like

  calisthenic equipment
  calisthenics equipment
  workout equipment
  workout kids
  calisthenics equipment
  Scroll to Top