Najlepší Street Workout športovci testujúci Kenguru Pro street workoutové vybavenie

Počas Majstrovstiev sveta v Street Workout 2014, ktoré sa konali v Moskve v Rusku, testovali najlepší streetworkoutoví športovci sveta Kenguru Pro street workout parkové vybavenie. V niektorých častiach sveta je street workoutový šport viac známy ako kalistenika. Najmä v USA.

Vybavenie parku Calisthenics nie je vo svete veľmi populárne, takže mnohí z najlepších športovcov trénujú na detských ihriskách alebo iných konštrukciách namiesto toho, aby používali vhodné outdoorové vybavenie na kalisteniku. To je dôvod, prečo mnohí z najlepších športovcov nazývali jednoduchý Kenguru Pro kalistenický park ako „nebo“. Atlétmi testovaný Street Workout park sa nachádza v olympijskom komplexe Lužniki a slúžil aj ako zahrievacia časť pred vystúpením na pódiu.

Tentoraz počas súťaže športovci predvádzali prenosné street workoutové vybavenie od partnerskej spoločnosti Kenguru Pro Barztec, ktorá sa špecializuje na indoorové street workoutové a kalistenické vybavenie a je najväčším výrobcom indoorového vybavenia na posilňovanie tela na celom svete.

Equipment / / Najlepší Street Workout športovci testujúci Kenguru Pro street workoutové vybavenie

Najlepší Street Workout športovci testujúci Kenguru Pro street workoutové vybavenie

Počas Majstrovstiev sveta v Street Workout 2014, ktoré sa konali v Moskve v Rusku, testovali najlepší streetworkoutoví športovci sveta Kenguru Pro street workout parkové vybavenie. V niektorých častiach sveta je street workoutový šport viac známy ako kalistenika. Najmä v USA. Vybavenie parku Calisthenics nie je vo svete veľmi populárne, takže mnohí z najlepších športovcov trénujú …

Najlepší Street Workout športovci testujúci Kenguru Pro street workoutové vybavenie Read More »

  You might also like

  calisthenic equipment
  calisthenics equipment
  workout equipment
  workout kids
  calisthenics equipment
  Scroll to Top