V Perme sa otvorilo prvé mestské ihrisko na street workout

14. júla sa v záhradách pomenovaných po Valentinovi Mindovskom (autonómna mestská kultúrna inštitúcia „ПермьПарк“) uskutočnilo slávnostné otvorenie prvého street workoutového ihriska v meste Perm.

Vďaka developerovi LLC so sídlom v Perme „Орсо групп“ majú obyvatelia mesta možnosť viesť športový životný štýl bez ohľadu na fyzickú pripravenosť. Nový areál KENGURU.PRO s rozlohou 120 m2 umožňuje aj organizovanie hromadných tréningov a športových podujatí mesta.

Slávnostného otvorenia športového areálu sa zúčastnil zástupca predsedu mestskej správy Perm Alexey Gribanov, vedúci oddelenia kultúry a politiky mládeže Správy mesta Perm Vjačeslav Torčinskij, radca mestskej dumy Dmitrij Maljutin, riaditeľ autonómna mestská kultúrna inštitúcia „ПермьПарк“ Anastasia Efremov a generálny riaditeľ spoločnosti „Орсо групп“ Michail Besfamilny.

Na športovom festivale predviedli mestskí streetworkouti svoje zručnosti na bradlách a hrazdách a zároveň inšpirovali desiatky divákov od mládeže až po seniorov. Naším cieľom je čo najviac priblížiť ľuďom street workout a dokázať, že nič nie je lepšie a bezpečnejšie na udržiavanie sa v dobrej fyzickej kondícii ako tréning s vlastnou váhou, najmä na špecializovaných street workoutových ihriskách KENGURU.PRO.

Equipment / / V Perme sa otvorilo prvé mestské ihrisko na street workout

V Perme sa otvorilo prvé mestské ihrisko na street workout

14. júla sa v záhradách pomenovaných po Valentinovi Mindovskom (autonómna mestská kultúrna inštitúcia „ПермьПарк“) uskutočnilo slávnostné otvorenie prvého street workoutového ihriska v meste Perm. Vďaka developerovi LLC so sídlom v Perme „Орсо групп“ majú obyvatelia mesta možnosť viesť športový životný štýl bez ohľadu na fyzickú pripravenosť. Nový areál KENGURU.PRO s rozlohou 120 m2 umožňuje aj …

V Perme sa otvorilo prvé mestské ihrisko na street workout Read More »

  You might also like

  calisthenic equipment
  calisthenics equipment
  workout equipment
  workout kids
  calisthenics equipment
  Scroll to Top