Para kenguru

Je toľko ľudí na invalidnom vozíku a toľko a veľa z nich chce športovať a venovať sa rôznym aktivitám. Ľudia so zdravotným postihnutím chcú žiť, chcú športovať a samozrejme kdekoľvek a kedykoľvek. A teraz je to možné.

Kenguru.Pro predstavuje nový rad zariadení s názvom Kenguru Para, ktorý je vytvorený pre ľudí so zdravotným postihnutím. Tento rad výbavy pozostáva z 25 rôznych prvkov a bol navrhnutý v spolupráci s poprednými svetovými odborníkmi v tejto oblasti. Dizajn a technológia Kenguru Para sú plne chránené patentmi na dizajn a technológiu, pretože mnoho spoločností vyrába kópie našich zariadení. Spoločnosť Kenguru Pro bude odteraz pracovať na ochrane nášho duševného vlastníctva a bude bojovať proti spoločnostiam, ktoré vytvárajú kópie nášho vybavenia.

S radosťou oznamujeme, že Kenguru Para bude k dispozícii na trhu po celom svete od júla 2015.

Teraz bude môcť každý zdravotne postihnutý športovať a venovať sa street workoutu. Môžu robiť jednoduché príťahy, kliky, švihy a pod. Na každom street workout parku bude stôl, kde budú predvádzať rôzne cviky pre hendikepovaných. Toto vybavenie street workout parku bude obsahovať všetko pre vozičkárov, špeciálne komfortné konštrukcie, ktoré pomôžu hendikepovaným ľuďom dostať sa k vybaveniu ktoré potrebuje. Mimochodom, všetky doplnkové a nosné konštrukcie budú inštalované do základnej výbavy.

To znamená, že ak sa chce vozičkár postaviť za invalidný vozík, má oporu vo výbave. Môže napríklad robiť zhyby a ak cíti, že nemá silu, môže si sadnúť na invalidný vozík.

Kenguru.Pro myslelo na všetky prvky pre tréning hendikepovaných ľudí, začalo lavičkami a skončilo s vybavením. Kenguru Para je č.1 vo svetovom street workoutových zariadení. Je pohodlný, multifunkčný, neobyčajný a veľmi špeciálny.
Kenguru Para sa čoskoro objaví v Európe a hendikepovaní ľudia sa tiež budú môcť ukázať. Kenguru. Pro je to pre všetkých ľudí na svete!

Equipment / / Para kenguru

Para kenguru

Je toľko ľudí na invalidnom vozíku a toľko a veľa z nich chce športovať a venovať sa rôznym aktivitám. Ľudia so zdravotným postihnutím chcú žiť, chcú športovať a samozrejme kdekoľvek a kedykoľvek. A teraz je to možné. Kenguru.Pro predstavuje nový rad zariadení s názvom Kenguru Para, ktorý je vytvorený pre ľudí so zdravotným postihnutím. Tento …

Para kenguru Read More »

  You might also like

  calisthenic equipment
  calisthenics equipment
  workout equipment
  workout kids
  calisthenics equipment
  Scroll to Top