PARK ROJAS MAGALLANES

V Čile si street workoutové hnutie získava na popularite. Po celom svete sa buduje čoraz modernejšie a bezpečnejšie cvičebné ihrisko KENGURU PRO. Pomôcky na cvičenie sú obľúbené medzi bežnými ľuďmi, nie profesionálnymi športovcami, pretože tréning na hrazdách a bradlách je považovaný za veľmi všestranný, pohodlný a hlavne bezpečný! Na cvičenie na cvičebných plochách nepotrebujete používať žiadne ďalšie vybavenie.

Športoviská, ktoré boli vybudované v Čile, sú naplnené tým najnutnejším vybavením na tréning. Súčasťou areálu je aj vybavenie na cvičenie PARA pre ľudí so zdravotným postihnutím. Teraz bude v meste miesto stretávania sa športovcov, ľudí so spoločnými záujmami, ktorí podporujú zdravý životný štýl. Okrem toho budú môcť Čiľania organizovať športové podujatia na týchto workoutových ihriskách KENGURU PRO!

Equipment / / PARK ROJAS MAGALLANES

PARK ROJAS MAGALLANES

V Čile si street workoutové hnutie získava na popularite. Po celom svete sa buduje čoraz modernejšie a bezpečnejšie cvičebné ihrisko KENGURU PRO. Pomôcky na cvičenie sú obľúbené medzi bežnými ľuďmi, nie profesionálnymi športovcami, pretože tréning na hrazdách a bradlách je považovaný za veľmi všestranný, pohodlný a hlavne bezpečný! Na cvičenie na cvičebných plochách nepotrebujete používať …

PARK ROJAS MAGALLANES Read More »

  You might also like

  calisthenic equipment
  calisthenics equipment
  workout equipment
  workout kids
  calisthenics equipment
  Scroll to Top