KenguruPro kalistenický park

Už niekoľko rokov meníme náš štýl, módu a farby, ale nikdy sme nezmenili našu originalitu!

Prečo je Kenguru.Pro taký originálny? Každý detail parku bol premyslený, máme na mysli: dizajn, odolnosť, materiál, agresivita, pohodlie, charizma a funkčnosť.

Máme toľko konštrukcií, ktoré rozvíjajú všetky svalové skupiny. Kenguru.Park je vhodný pre každú disciplínu, napríklad freestyle.

Freestyle – je disciplína, kde športovec (freestyler) predvádza všetky pohyby, prvky, cvičenia, čo dokáže a zároveň pracuje s verejnosťou (návštevníkmi) a predvádza svoje výkony s hudbou v pozadí. Voľný štýl pozostáva z dynamických zhybov, silových zhybov a statiky (držanie a rovnováha). Všetky tieto druhy pohybov by ste mali skombinovať vo svojom výkone.
Multifunkčnosť Kenguru.Pro je skvelá pre výkon športovca. Môže použiť akúkoľvek konštrukciu a ukázať, čo chce. Rozmiestnenie bradiel tiež zohráva významnú úlohu pri výkone, pretože športovec môže prejsť každou konštrukciou a predviesť naozaj zaujímavé, neuveriteľné a ťažké triky. Multifunkčnosť taktiež nie je len pre freestylerov, ale aj pre každého človeka, ktorý príde na tréning.
Svoje svalové skupiny môžete rozvíjať na rôznych tyčiach, ktoré dôkladne rozvinú vaše svaly. Môžete napríklad robiť príťahy s rôznymi úchopmi na rôznych tyčiach a môže to veľmi dobre rozvíjať svaly chrbta a rúk.

Kenguru.Pro je pre všetky vekové skupiny, každé pohlavie, každý šport, bez ohľadu na to, aké máte ciele. Môže to byť len kondičný, tréningový alebo súťažný tréning. Náš park má gumený povrch, je to pre vašu bezpečnosť a pohodlie. Na tomto povrchu môžete robiť cviky na nohy, kliky, stojky, brušáky a iné cviky. Mimochodom, povrch je tiež súčasťou našej originality, tieto čiary a čiary, ktoré spájajú všetky tyče dohromady a ukazujú cestu ku každému kalistenickému zariadeniu.

Kenguru.Pro z vás spraví profesionálneho športovca v každom športe, ktorému sa venujete. Je to skromný street workout park a každý deň generuje nové nápady.

Equipment / / KenguruPro kalistenický park

KenguruPro kalistenický park

Už niekoľko rokov meníme náš štýl, módu a farby, ale nikdy sme nezmenili našu originalitu! Prečo je Kenguru.Pro taký originálny? Každý detail parku bol premyslený, máme na mysli: dizajn, odolnosť, materiál, agresivita, pohodlie, charizma a funkčnosť. Máme toľko konštrukcií, ktoré rozvíjajú všetky svalové skupiny. Kenguru.Park je vhodný pre každú disciplínu, napríklad freestyle. Freestyle – je …

KenguruPro kalistenický park Read More »

  You might also like

  calisthenic equipment
  calisthenics equipment
  workout equipment
  workout kids
  calisthenics equipment
  Scroll to Top