Certifikát kvality “Made in Russia”

Certifikát kvality “Vyrobené v Rusku” Dňa 15.12.2017 spoločnosť LTD “KENGURU.PRO” úspešne prešla nezávislým hodnotením zhody na produktoch určených na export medzi ruskými výrobcami.

V dôsledku toho bola spoločnosť LTD “KENGURU.PRO” zaradená do “Registra spravodlivých vývozcov” a získala značku “Ruský vývozca”, ktorá potvrdzuje súlad výrobkov s normami kvality a bezpečnosti. Ihriská na cvičenie KENGURU PRO boli testované silnými zimami, horúcimi letami, hurikánmi a búrkami.

Na Majstrovstvách Street workout a Calisthenics Championships bola tiež vážne testovaná sila zariadenia KENGURU PRO. Keďže športovci predvádzajú tie najťažšie kúsky, dôverujú kvalite a spoľahlivosti vybavenia KENGURU PRO.

Teraz sú tréningové ihriská LTD “KENGURU.PRO” označené “Made in Russia”, čím sa zvyšuje expozícia nielen v Rusku, ale aj na zahraničných trhoch.

Equipment / / Certifikát kvality “Made in Russia”

Certifikát kvality “Made in Russia”

Certifikát kvality “Vyrobené v Rusku” Dňa 15.12.2017 spoločnosť LTD “KENGURU.PRO” úspešne prešla nezávislým hodnotením zhody na produktoch určených na export medzi ruskými výrobcami. V dôsledku toho bola spoločnosť LTD “KENGURU.PRO” zaradená do “Registra spravodlivých vývozcov” a získala značku “Ruský vývozca”, ktorá potvrdzuje súlad výrobkov s normami kvality a bezpečnosti. Ihriská na cvičenie KENGURU PRO boli …

Certifikát kvality “Made in Russia” Read More »

  You might also like

  calisthenic equipment
  calisthenics equipment
  workout equipment
  workout kids
  calisthenics equipment
  Scroll to Top