Street Workout World Cup 2018 v Pskove

Dňa 21. júla sa v meste Pskov konal Street Workout World Cup 2018 v rámci projektu „Team 2018“ s podporou správy regiónu Pskov. Svetový pohár v Street Workout má viac ako 20 etáp v rôznych častiach sveta a Superfinále s víťazmi všetkých etáp, ktoré súťažia o titul. Toto je už 4. etapa majstrovstiev sveta, ktoré sa konajú v Rusku. Výsledky tejto etapy majstrovstiev sveta rozhodnú o víťazovi, ktorý postúpi do superfinále v Egypte v decembri 2018.

Súťaže v Pskove sú načasované s otvorením nového areálu KENGURU PRO. Športový areál je vybavený všetkým potrebným pre takéto rozsiahle podujatie. Pretekári preukázali veľmi vysokú úroveň fyzickej zdatnosti a motivovali tak obyvateľov mesta, ktorí už môžu voľne športovať na novom ihrisku KENGURU PRO.

Cvičebné vybavenie týchto ihrísk umožňuje súčasne trénovať až 60 ľudí. Široká škála cvičebných zariadení umožňuje športovať ľuďom akéhokoľvek veku a akejkoľvek fyzickej zdatnosti. Areál je vybavený zariadením v teo linkách, ako aj zariadením pre osoby so zdravotným postihnutím. Areál má aj niečo pre fanúšikov futbalu: mestský futbalový areál. Každý obyvateľ mesta Pskov si v novom areáli KENGURU PRO nájde tréningové miesto podľa svojich predstáv.

Sme vďační organizátorom športového podujatia Ruskej federácii streetworkoutu a za podporu guvernérovi regiónu Pskov Michailovi Vedernikovovi a Štátnemu výboru pre telesnú kultúru a šport regiónu Pskov! Ihriská na cvičenie sa nachádzajú na: Nábreží rieky Velikaya, ulica Voyevoda Shuiskogo 9.

Equipment / / Street Workout World Cup 2018 v Pskove

Street Workout World Cup 2018 v Pskove

Dňa 21. júla sa v meste Pskov konal Street Workout World Cup 2018 v rámci projektu „Team 2018“ s podporou správy regiónu Pskov. Svetový pohár v Street Workout má viac ako 20 etáp v rôznych častiach sveta a Superfinále s víťazmi všetkých etáp, ktoré súťažia o titul. Toto je už 4. etapa majstrovstiev sveta, ktoré …

Street Workout World Cup 2018 v Pskove Read More »

  You might also like

  calisthenic equipment
  calisthenics equipment
  workout equipment
  workout kids
  calisthenics equipment
  Scroll to Top