Cvičnie ľudí spája

Pravidelné outdoorové tréningy sa konajú v areáli KENGURU PRO v Neskuchny Garden. Športovanie vo veľkej skupine ľudí je spravidla vysoko efektívne: spoločný tréning spája ľudí a zvyšuje výsledky každého športovca. Začiatočníci sa môžu rýchlo naučiť cvičenia komunikáciou a sledovaním výkonu pokročilejších športovcov na tréningovom ihrisku. Skvelá motivácia začať na vlastnej ceste vo svete workoutu.

Cvičebňa v Neskuchnej záhrade poskytuje priestor pre veľké školenia a podujatia. Cvičebňa má dve dráhy vybavenia pre rýchlostné a vytrvalostné súťaže: klasická trojúrovňová horizontálna Monkey bar zostava s 5 hrazdami – v oboch dráhach; švédska stena – v oboch pruhoch; nízke dvojité bradlá – v oboch jazdných pruhoch; dvojité, viacúrovňové bradlá na zhyby – v oboch dráhach; podpora lanom (s 2,4 m hrazdou na stĺpoch vo výške 4,5 m) – v oboch pruhoch. Na tejto cvičebnej ploche môže súčasne trénovať až 60 ľudí.

Radi by sme vás povzbudili, aby ste čo najčastejšie navštevovali cvičisko KENGURU PRO a priviedli všetkých svojich priateľov na spoločný tréning. Okoloidúcich dospelých aj deti športovci veľmi motivujú a možno sa v budúcnosti zapoja aj do tréningu. Čím viac ľudí športuje na cvičisku KENGURU PRO, tým je spoločnosť zdravšia a silnejšia.

Equipment / / Cvičnie ľudí spája

Cvičnie ľudí spája

Pravidelné outdoorové tréningy sa konajú v areáli KENGURU PRO v Neskuchny Garden. Športovanie vo veľkej skupine ľudí je spravidla vysoko efektívne: spoločný tréning spája ľudí a zvyšuje výsledky každého športovca. Začiatočníci sa môžu rýchlo naučiť cvičenia komunikáciou a sledovaním výkonu pokročilejších športovcov na tréningovom ihrisku. Skvelá motivácia začať na vlastnej ceste vo svete workoutu. Cvičebňa …

Cvičnie ľudí spája Read More »

  You might also like

  calisthenic equipment
  calisthenics equipment
  workout equipment
  workout kids
  calisthenics equipment
  Scroll to Top